You're viewing a single thread.
All comments
5
comments
Why are they always 10x the price of normal fruit? For $12 I could buy one of every fruit or a single cup.
13 0 ReplyPeople are lazy. But I bet more people cut their own fruit now that food is expensive.
3 0 Reply